V závěru letošního roku nás čeká ještě mnoho událostí a vše se opravdu posouvá až neuvěřitelně rychle, což způsobuje velké proměny nejenom v celosvětovém dění, ale i v osobním životě každého člověka.

Veškeré prognózy a analitické rozbory stárnou rychleji, než kdykoliv před tím. Avšak nelze pominout, že mnohé z toho se v historických obměnách opakuje a je nan nás, jestli se dokážeme ohlédnout a poučit se či bezhlavě a v rozbouřených emocích rozhodovat, jednat a vrhat se do slepých cest. A proto čas vánoční dává nám příležitost, se aspoň trochu zklidnit a zapřemýšlet o smyslu života, ať už se děje kolem nás cokoliv. 

Předvánoční vysílání ČESKÉ KONFERENCE přivítá Stanislava Rudolfského, Jaroslava Kuchaře, Jana Kubína a astroložku Petru Nel Smolovou. Samozřejmě se můžete těšit na aktuální a žhavé informace ze „Západní fronty“ s Alešem Svobodou a Marianem Kechlibarem.

Buďte ve střehu a s námi ve středu od 20:15 ve vysílání ČESKÉ KONFERENCE na rádiu Slobodný vysielač SK. 
Do vysílání České Konference, můžete živě volat i své dotazy na nové tel. číslo: 607 647 605 nebo psát na email: studio-praha@slobodnyvysielac. sk

Pokud byste měli zájem nám pomoci nebo s námi více spolupracovat, neváhejte nás kontaktovat nebo nás podpořit jakýmkoliv příspěvkem. Číslo účtu pro vaši finanční pomoc – 251713558 / 0300. Za všechny formy podpory děkujeme. Váš příspěvek pomáhá našemu vysílání pro vás.