První únorové vysílání se bude zabývat komunikací, na které vše buď kvete nebo vázne. Uvažovali jste někdy o tom, jak je znalost mateřského jazyka důležitá? Myslíte si, že znalost cizích jazyků je důležitější, než znát svůj mateřský jazyk? A co když k tomu všemu přičteme, že jazyková politika EU je neúčinná, drahá navíc škodlivá a porušující základní práva rovnosti evropských občanů?!

O tom všem nám bude vyprávět RNDr. Pavel Lehký, kterému rozhodně není lhostejná komunikace mezi lidmi, ani mezi národy. Jeho postřehy a návrhy jsou zcela zásadní v mnohých případech „řezem do živého“.

Samozřejmě se ve středečním „vysílání České Konference“ můžete těšit na Mariana Kechlibara a Aleše Svobodu v pořadu „Na západní frontě klid“, kde se jistě dozvíme, co nového se děje ve světě i u našich sousedů. V závěru pohovoříme o komunikaci, spolupráci o životě a nadějích s novými hosty Mgr. Lucií Meškanovou, která je lektorkou a průvodkyní v oblasti osobního rozvoje a terapeutem Janem Dubaničem.

Můžete se také těšit na velice krásná a povzbudivá slova k našemu národu od básnířky Věry Ludíkové – „Věk nadějí“ v přednesu Ireny Křížové.

Buďte ve střehu a s námi ve středu od 19:00 ve vysílání ČESKÉ KONFERENCE na novém internetovém rádiu
VPV – Vysíláme pro Vás (www.vysilameprovas.cz)

„Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!“