ÚNOR bílý – pole sílí, známá to slova, která se letos stávají skutečnosti s přihlédnutím na krásnou nadílku sněhu, kterou na mnoha místech naší země ještě máme. Avšak přichází další středa, kdy na novém internetovém rádiu „VPV-Vysíláme pro Vás“ ve známém pořadu „Vysílání České Konference“ přinášíme zajímavé informace, ale také inspirace, úvahy a zamyšlení „Kudy a jak dál?“ v současném i budoucím světě.
Naším novým hostem v tomto vysílání bude andragožka a expertka v oblasti šikany na pracovišti, zakladatelka Mobbing Free Institutu a informačního portálu sikanavpraci.cz  Mgr. Michaela Švejdová, která se též věnuje duševní hygieně, osobnímu rozvoji a je zakladatelkou ALL Festivalu – Litoměřice.
Stále častěji se totiž šikana stává nechtěnou součástí našich životů, ať už u dětí ve školách, tak i v zaměstnání a na pracovištích. Zhoršuje se tak pracovní i životní prostředí, kde oběti trpí psychickými, fyzickými i sociálními problémy, které mohou v extrémních případech skončit i smrtí. Proč? Co s tím? Můžeme to změnit? To jsou otázky, na které budeme společně hledat odpověď.

Snad nikde nestárnou informace tak rychle, jako v politice. Proto se s naším zahraničním zpravodajem Marianem Kechlibarem opět podíváme v pořadu „Na západní frontě klid“, co se odehrává v Evropě, ale i v USA. Máme se bát či snad v klidu přihlížet? A co nás zřejmě čeká a nemine? Přijďte od 20:00 do bezpečné zóny našeho vysílání vyslechnout nejnovější zprávy z trochu jiného úhlu pohledu.

V závěrečné hodince středčního vysílání od 21:00 si „V toulkách s Českou Konferencí“  poslechneme některé velmi zajímavé a důležité myšlenky a inspirace z již uskutečněných sedmi ročníků ČK.
Můžete se také těšit na pokračování povzbudivých slov pro naše životní cesty od básnířky Věry Ludíkové v přednesu Ireny Křížové.

Buďte ve střehu a s námi ve středu od 19:00 ve vysílání ČESKÉ KONFERENCE na novém internetovém rádiu
VPV – Vysíláme pro Vás (www.vysilameprovas.cz)

„Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!“