Únor stále trvá a sněhu nám ubývá, avšak naše „Vysílání České Konference“ je tu znovu a zas., aby vám přineslo zajímavé informace, ale také inspirace, úvahy a zamyšlení „Kudy a jak dál?“ v současném i budoucím světě.
Naším novým hostem v tomto vysílání bude opět žena. Žena, která se cítí být humanistkou a věří v obrovský potenciál člověka a jeho možnosti dalšího rozvoje v oblasti osobní, duchovní i společenské. Dana Feminová se také aktivně účastní na vytváření projektu Parku studií a reflexe v ČR, osobně též pomáhá realizovat dětské školy v Africe. Snaží se rozvíjet a podporovat vše, co směřuje k usmíření, k lásce a soucitu, k překonání bolesti a utrpení, k rozšíření lidského vědomí a vytvoření nové nenásilné kultury – Všeobecného lidského národa. Společně pohovoříme o současném stavu společnosti, ale i o životě a humanismu v dnešní době..

Již tradičně v našem „Vysílání ČK“ přivítáme našeho zahraničního zpravodaje Mariana Kechlibara v pořadu „Na západní frontě klid“ a podíváme se, co se odehrává v Evropě, ale i v USA. Přijďte od 20:00 do bezpečné zóny našeho vysílání vyslechnout nejnovější zprávy ze zahraničí z trochu jiného úhlu pohledu.

V závěrečné hodince středčního vysílání od 21:00 si „V ohlédnutí s Českou Konferencí“  poslechneme další velmi zajímavé a důležité myšlenky a inspirace z již uskutečněných sedmi ročníků ČK.
Můžete se také těšit na pokračování povzbudivých slov pro naše životní cesty od básnířky Věry Ludíkové v přednesu Ireny Křížové.

Buďte ve střehu a s námi ve středu od 19:00 ve vysílání ČESKÉ KONFERENCE na novém internetovém rádiu
VPV – Vysíláme pro Vás (www.vysilameprovas.cz)

„Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!“