Nové středeční vysílání České Konference nám přinese dva milé hosty a dvě důležité vzpomínky. Projdeme se naší historíí i současností, otevřeme téma našeho zdraví i naší duše a necháme se stále inspirovat.
Hned v úvodu jednou důležitou vzpomínkou s PhDr. Zdeňkem Mahlerem, Dr.h.c. otevřeme téma je-li dění kolem nás naším  „Osudem či nadějí“
Aleš Svoboda si do svého nového pořadu nejenom o zdraví pozval zakladatelku projektu „Vitamíny s příběhem“Michaelu Verde Beitlovou, se kterou pohovoří o vyrovnání se s onkologickým onemocněním a se smrtí, o tom jak neonemocnět znovu a též o samotném projektu, který prostřednictvím odborných poradců z České a Slovenské republiky upozorňuje na rizika zvýšené hladiny homocysteinu a s ní spojené riziko civilizačních onemocnění.
Tím dalším hostem bude Mgr. Hana Tonzarová, Th.D., se kterou pokračujeme v rozhovorech v tématech dotýkajících se našeho duševního i duchovního života. Můžete se též těšit na pár inspirativních slov pro povzbuzení do života z knih Bedřicha Kočího v podání Ireny K.

Co dodat závěrem, máme se opravdu na co těšit, vždyť ve “Vysílání České Konference” zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří.

Buďte ve střehu a s námi ve středu v živém vysílání na novém internetovém rádiu VPV – Vysíláme pro vás  (www.vysilameprovas.cz).

„Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!“

Můžete nám psát a volat během vysílání na: studio@vysilameprovas.cz a tel.: 607 647 605