S prvním prázdninovým pořadem Vysílání ČESKÉ KONFERENCE tu máme pro vás jednu velkou změnu, 
Rádio VPV přechází na  název – 
Rádio BOHEMIA, které stále „Vysílá pro Vás“.

Tři ženy a tři témata, která ve středečním vysílání na Rádiu BOHEMIA otevřeme, se silně dotýkají nejenom každého jedince, ale též celé společnosti. Mnoho lidí řeší svou existenci, svou budoucnost i smysl celého života. Je návrat k našim kořenům k zemědělství, k přírodě a skromnosti tou cestou? Jak se díváte na „rodové statky“ a víme, co to opravdu znamenají a přináší? Může nová inspirace či vize pro společnost přijít z východu z Ruska? Na tyto i další otázky si budeme povídat s Mgr. Valentýnou Lymarenko – Novodarskou z nakladatelství „Zvonící Cedry“

S Mgr. Hanou Tonzarovou, Th.D., půjdeme do naší daleké historie, ve které se měnila kultura naší země i jejího lidu. Svatí Konstantin (Cyril) a Metoděj, označováni někdy jednoduše jako Soluňští bratři, jsou známí jako Apoštolové Slovanů nebo také Slovanští věrozvěstové. V rámci své misie na Velké Moravě prosadili staroslověnštinu jako bohoslužebný jazyk (pro který Konstantin vytvořil písmo hlaholici). V tomto velkém tématu se jistě dozvíme mnohé souvislosti, které mohou prohloubit naše poznání.

Když se podíváme do světa, co vše se v něm odehrává a ještě i bude, je zřejmé, že selhání lidstva ve snaze kontrolovat a ovládat všechno a všude včetně sil přírody a vesmíru, způsobuje, že se tyto síly otáčejí proti nám, celý svět tak dostává mnoho znamení, abychom sami sebe naplnili jiným druhem energie… S Evou Kavkovou zakladatelkou projektu Secret of RAW a FOOD OF LOVE si proto budeme povídat nejenom o zdravém jídle, ale též o vztazích, životních postojích o duši, strachu i nadějích.

Co dodat závěrem, máme se opravdu na co těšit, vždyť v pořadu “Vysílání České Konference” zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří.

Buďte ve střehu a s námi ve středu v živém vysílání na novém internetovém Rádiu BOHEMIA – Vysíláme pro vás  (www.vysilameprovas.cz).

„Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!“