Ve středečním vysílání ČK na rádiu BOHEMIA přivítáme dvě ženy, které se s námi podělí o svůj pohled na svět i na život ze zcela jiných úhlů pohledů.
Ten první bude s Lucií Meškanovou pražskou kandidátkou za polit. hnutí CESTA (www.hnuticesta.cz), kdy se podíváme na aktuální stav naší země před volbami a potřebu změny systému vládnutí a spravování naší země. Budou podzimní volby už tou pravou změnou na nové Cestě do „budouCtnosti“?
Novým hostem bude Ba. Martina Andrews (www.nourish.cz) jejíž životní cesta byla zasažena rakovinou a jejím vyléčením skrze velké hledání, poznání a uvědomování si smyslu života. Jak sama říká: „Osobně jsem se dostala ke zdravé výživě až poté, co jsem začala být nemocná a necítila se dobře ve vlastním těle. Tak jako většina lidí. Jelikož mi lékaři nedokázali pomoci, začala jsem hledat sama. Po několika letech strávených zkoumáním a testováním alternativ ke klasické medicíně, se pro mě stala zdravá výživa radostí a pomocníkem ke hledání smyslu života.“
A samozřejmě se ve 20:00 s RNDr. Marianem Kechlibarem, podíváme na třaskavé zahraniční dění ve světě v pořadu „Na západní frontě klid“ 

V samotném závěru nás čeká inspirativní čtení od Ireny K.

Co dodat závěrem, máme se opravdu na co těšit, vždyť v pořadu “Vysílání České Konference” zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří.

Buďte ve střehu a s námi ve středu v živém vysílání na internetovém Rádiu BOHEMIA – Vysíláme pro vás.

„Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!“