Ve pravidelném vysílání opět ve středu 29.11.2017 je pro vás připraven pořad Na vinici Páně, který jako vždy moderuje pan Stanislav Rudolfský. Jeho hostem bude tentokrát pan prof. PhDr. Stanislav Bohadlo, CSc., který je nejen profesorem Hudební katedry na Univerzitě v Hradci Králové a působícím akademikem na poli hudebně – historickém, ale má i neuvěřitelný záběr, co se týče našeho veřejně – hudebního života.

Již dobře známý pořad Mezi řádky s Jaroslavem Hauserem a Alešem Svobodou vám přinese opět politické události v ČR z různých netypických úhlů, a také s určitým duchovním přesahem. Pořad bude zaměřen na aktuální povolební situaci, zejména pak na záležitosti kolem sestavování vlády.

Ve druhém pokračování pořadu Jsem žena s názvem Miminka v bezpečí… si bude Petra Žajdlíková povídat s porodní asistentkou
Johankou Kubaňovou o hloubce vnímání miminka při porodu a bezprostředně po něm. Objasníme si, co znamená bonding, jaký neviditelný dosah může mít navázání silného a přirozeného citového pouta mezi maminkou a miminkem a jakou sílu má v lidském životě mateřská láska.

A jako vždy závěrem je připraven další díl z knihy Antonia Borgia: Život ve světě neviděném. Tentokrát nám prozradí, zda je na tzv. druhém břehu moře, jak jej známe my, a možná se dozvíme i o návštěvě z vyšších úrovní? Načteno pro vás Markem Vopelkou.

Těšíme se na slyšenou …

Jako vždy nám můžete psát své dotazy či podněty na email: studio@prvni.radiobohemia.cz nebo SMS na tel.: 607 647 605, popřípadě nám na toto číslo můžete během celého vysílání také volat.

Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!