Středeční vysílání 17.1.2018 na Rádiu BOHEMIA  z Prahy s sebou přináší nové hosty i nová témata. Po delší době se podíváme na západní frontu, kde se dění zahušťuje a spoutává do  „svěrací kazajky“. Více se dozvíme s Marianem Kechlibarem a Alešem Svobodou. Poprvé nás navštíví Eva Marečková zakladatelka a majitelka firmy RODUSLAVA, se kterou si budeme povídat o její cestě ke splněným snům a přáním, ale též o založení Rodového statku. Novým hostem bude také Petr Hájek z internetového magazínu PROTIPROUD, který společně s Michalem Semínem představí jejich nový projekt, který již spatřil světlo světa. Zajisté se dotkneme i mnoha dalších témat. A pokud zbude čas, čeká nás inspirační text na cestu do života v podání Ireny K.

Co dodat, máme se opravdu na co těšit, vždyť ve “Vysílání rádia BOHEMIA” zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří.

Buďte ve střehu a s námi ve středu v živém vysílání na internetovém Rádiu BOHEMIA – www.radiobohemia.cz

Těšíme se na slyšenou …

Jako vždy nám můžete psát své dotazy či podněty na email: studio@prvni.radiobohemia.cz nebo SMS na tel.: 607 647 605, popřípadě nám na toto číslo můžete během celého vysílání také volat.

Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!