Záznam jednotlivých hostí:Lucie Čápová
http://sobestacnezeny.cz/


Karel Svoboda
https://www.pravda.je/


Marian Kechlibar
https://kechlibar.net/wordpress/Ve středečním a už jarním vysílání 11. 4. 2018 na Rádiu BOHEMIA z Prahy přivítáme dva nové hosty a otevřeme dvě nová témata. Již tradičně v pořadu „Na západní frontě klid“ s  Marianem Kechlibarem a Alešem Svobodu uslyšíme, co nového se děje v zahraničí.

Co si myslíte o PRAVDĚ? Myslíte si, že opravdu existuje, když se stále více ve společenském a politickém dění LŽE, PODVÁDÍ a MANIPULUJE? A co pravda v jiných směrech např. DUCHOVNÍ, VĚDECKÁ, HISTORICKÁ,…? S Karlem Svobodou z nakladatelství PRAVDA.JE se na to zaměříme a odpovíme.

Ubíjí vás každodenní shon a vůbec, celá ta dnešní pomatená doba a říkáte si, že byste chtěli žít jinak a jinde? Tak si určitě poslechněte rozhovor na téma SOBĚSTAČNÉ ŽENY s Lucií Čápovou, která nás všechny může velice inspirovat.

Co dodat, máme se opravdu na co těšit, vždyť ve “Vysílání rádia BOHEMIA” zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří.

Těšíme se na slyšenou …

Jako vždy nám můžete psát své dotazy či podněty na email: studio@prvni.radiobohemia.cz nebo SMS na tel.: 607 647 605, popřípadě nám na toto číslo můžete během celého vysílání také volat.

Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!