Záznam jednotlivých hostí:Hnutí Cesta – Vše se vyhrocuje:


Radek Novotný – PRAVDA O VODĚ:


RNDr. Marian Kechlibar, Ph.D. – Něm.-Ellwangen, USA-Irán:Středeční vysílání 9. 5. 2018 na Rádiu BOHEMIA  z Prahy již tradičně zahájíme pořadem „Na západní frontě klid“ s  Marianem Kechlibarem a Alešem Svobodou, kdy uslyšíme, co nového se děje v zahraničí.

Následně se dozvíme s Radkem Novotným, jak je to s „PRAVDOU O VODĚ“ v naší zemi – Severní Čechy mají velký problém, ale lidé to ještě netuší…!?

Ve studiu přivítáme také mnoho známých hostů a otevřeme naléhavá témata ve společnosti. Vše se vyhrocuje, svět se mění do zkázy či proměny k vzestupu? Jak se na současné dění kolem nás dívají muži a ženy? Je v tom rozdíl a jaký? Co s tím? Kudy vede cesta? To vše se dozvíme s hnutím CESTA a jeho hlavními představiteli – Jaroslavem Kuchařem, Lucií Meškanovou, Janem Kubínem, Anitou Beganyovou a Janem Dubaničem..

Toto vysílání bude opravdu, jak se říká další trefa do živého a nebo do černého! Těšíme se na vás ve středu od 19:00 na www.radiobohemia.cz

Co dodat, máme se opravdu na co těšit, vždyť ve “Vysílání rádia BOHEMIA” zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří.

Těšíme se na slyšenou …

Jako vždy nám můžete psát své dotazy či podněty na email: studio@prvni.radiobohemia.cz nebo SMS na tel.: 607 647 605, popřípadě nám na toto číslo můžete během celého vysílání také volat.

Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!