Záznam vysílání:


Středeční vysílání 6. 6. 2018 na Rádiu BOHEMIA  z Prahy již tradičně zahájíme pořadem „Na západní frontě klid“ s Marianem Kechlibarem a Alešem Svobodou, kdy uslyšíme, co nového se děje v zahraničí.

V dalším novém pořadu „MY si povídáme“ přivítáme hned čtyři zajímavé hosty: Jaroslava Štefce, Jaroslava Baštu, Michala Semína a Petra Hájka, se kterými pohovoříme na téma „Jsme připraveni bránit naší vlast i hodnoty, na kterých byla zbudována?“ Samozřejmě se dostaneme i k zahraničně – politickým tématům dneška, ale je jisté, že to bude ze zajímavých úhlů pohledů, které tato živá diskuse jistě přinese.

Co dodat, máme se opravdu na co těšit, vždyť ve “Vysílání rádia BOHEMIA” zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří. Těšíme se na vás od 19:00 hodin na rádiu BOHEMIA – www.radiobohemia.cz.

Jako vždy nám můžete psát své dotazy či podněty na email: studio@prvni.radiobohemia.cz nebo SMS na tel.: 607 647 605, popřípadě nám na toto číslo můžete během celého vysílání také volat.

Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!