Záznam vysílání:Středeční vysílání 4. 7. 2018 na Rádiu BOHEMIA  z Prahy již tradičně zahájíme pořadem „Na západní frontě klid“ s Marianem Kechlibarem a Alešem Svobodou, kdy uslyšíme, co nového se děje v zahraničí.

Ta proklatá, opěvovaná, mocná, či potřebná MÉDIA? Každý den na nás útočí ze všech stran, manipulují nás, překrucují zprávy a informace, umí skvěle lhát a pravda se objevuje jen zřídka. Svoboda slova je často zástěrkou pro tvrzení čehokoliv bez odpovědnosti. Velké téma o médiích probereme s našimi hosty Stanislavem Novotným, předsedou Asociace nezávislých médií a také Milanem Vidlákem, šéfredaktorem časopisu ŠIFRA.

Co dodat, máme se opravdu na co těšit, vždyť ve “Vysílání Rádia BOHEMIA” zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří. Těšíme se na vás od 19:00 hodin na rádiu BOHEMIA- www.radiobohemia.cz.

Jako vždy nám můžete psát své dotazy či podněty na email: studio@prvni.radiobohemia.cz nebo SMS na tel.: 607 647 605, popřípadě nám na toto číslo můžete během celého vysílání také volat.

Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!