Záznam vysílání:






Středeční vysílání 18. 7. 2018 na Rádiu BOHEMIA  z Prahy již tradičně zahájíme pořadem „Na západní frontě klid“ s  Marianem Kechlibarem a Alešem Svobodou, kdy uslyšíme, co nového se děje v zahraničí.

Co víme skutečně o Islámu? Je to hrozba či přátelské objetí? Jaké máme o tom informace? Dnes se ve vysílání budeme více informovat o Islámu s panem Milanem Podlipným,  vicepresidentem společnosti CSPI International, která odkrývá principiy islámské doktríny, které fungují již více než 1400 let, a jak sami praví, zásadně se týkají všech lidí. Je proto důležité, aby lidé byli dostatečně informovaní, aby každý mohl činit rozhodnutí na základě správných informací, které vedou společnost k jejímu harmonickému rozvoji.

Co dodat, máme se opravdu na co těšit, vždyť ve “Vysílání Rádia BOHEMIA” zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří.

Těšíme se na vás od 19:00 na Rádiu BOHEMIA- www.radiobohemia.cz.

Jako vždy nám můžete psát své dotazy či podněty na email: studio@prvni.radiobohemia.cz nebo SMS na tel.: 607 647 605, popřípadě nám na toto číslo můžete během celého vysílání také volat.

Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!