Záznam vysílání:


Ve STŘEDEČNÍM vysílání 26. 9. 2018 na Rádiu BOHEMIA po delší době začínáme opět s Marianem Kechlibarem a Alešem Svobodou v pořadu „Na západní frontě klid“. Můžeme se těšit na mnoho nových zpráv ze zahraničí se zajímavými a důležitými postřehy.

Nový host rádia bude Robert Čapek – lektor, psycholog, didaktik a učitel v jedné osobě. Člověk, který se tématem školství a vzdělávání zabývá z mnoha úhlů pohledů, ale především velké praxe. Kromě psaní knih vytváří učebnice, metodické texty, píše blog a spravuje facebookové stránky „Líný učitel“. Spolupracuje se vzdělávacími institucemi. Jako lektor realizuje pro různé vzdělávací organizace a ve sborovnách semináře s pedagogicko-psychologickými tématy, jako jsou: podporující, klimatické a alternativní metody, hodnocení a sebehodnocení žáků, odměny a tresty ve školní praxi, třídní a školní klima, třídní schůzky a spolupráce s rodiči a další. Vede i workshopy a webové semináře na téma „Líný učitel“.

V samotném závěru se v novém pořadu „TADY A TEĎ“ s Janem Dubaničem a Lucií Meškanovou podíváme na problémy i nové vize dnešní společnosti z pohledu CESTY – KUDY A JAK DÁL?

Co dodat, máme se opravdu na co těšit, vždyť ve “Vysílání rádia BOHEMIA” zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří.

Těšíme se na vás od 19:00 hodin na Rádiu BOHEMIA – www.radiobohemia.cz.

Se srdečným pozdravem Karel Kříž, moderátor a průvodce živého středečního vysílání z Prahy.

Jako vždy nám můžete psát své dotazy či podněty na e-mail: studio@prvni.radiobohemia.cz nebo SMS na tel.: 607 647 605, popřípadě nám na toto číslo můžete během celého vysílání také volat.

Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!