DNEŠNÍ STŘEDEČNÍ vysílání 24.10. 2018 na Rádiu BOHEMIA – „Na cestách“

Máme za sebou ČESKOU KONFERENCI a tak trochu odpočíváme a připravujeme se na další živá vysílání a proto dnešní večer bude z rozhovorů, které jsem pro vás připravil na svých cestách po naší krásné zemi.

První rozhovor je s prof. Petrem Staňkem ze Slovenska, se kterým jsem pohovořil o dnešní době, proč je tak zmatená, proč se svět řítí do propasti a jaká je z toho cesta ven.

Druhý rozhovor je o vodě s Václavem Černým z firmy AQUA SANATURA (http://www.aquasanatura.com), která se zabývá kvalitní revitalizací vody. Dozvíte se o různých úpravách vody, a které jsou ty nejvhodnější včetně zcela nových pohledů na vodu, její vliv a sílu, které jdou až za hranici našeho pozemského vnímání. Též zmíníme Viktora Schaubergera i pana Grandera.

Ve třetím dnešním rozhovoru pohovořím s Tomášem Jaroškem, výjimečným výrobcem netradičních hudebních nástrojů (kalimby, zvonkohry,…), (http://www.harmoniezvuku.cz/uvod-harmonie), kdy pohovoříme o hudbě, o řemesle, ale i o hlubších souvislostech našeho života, který hudba provází až do vyšších sfér.

Vysílání připravil na cestách Karel Kříž.

Co dodat, máme se opravdu na co těšit, vždyť ve “Vysílání rádia BOHEMIA” zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří.

Těšíme se na vás od 19:00 hodin na Rádiu BOHEMIA – www.radiobohemia.cz.

Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!