Záznam vysílání:


DNEŠNÍ STŘEDEČNÍ vysílání na Rádiu BOHEMIA

S našimi výjimečnými slovenskými hosty pohovoříme velice hloubkově o cestě kudy a jak dál z tohoto zmateného světa paradoxů a pokřivených hodnot lidství.

RNDr. Emil Páleš, CSc. – Může věda a náboženství vytvořit syntézu pro spolupráci a nový pohled na svět? Čím můžeme nahradit demokracii? Jak změnit myšlení lidstva? Rozdělení občanských a lidských práv? Změna ústavy? Opakujeme stále stejné chyby už tisíce let? …

Prof. Ing. Peter Staněk, CSc. – Přírodní zdroje musí patřit státu!? Mraky nad automobilovým průmyslem. Bude dostatek vody a energie pro další století? Alternativní zdroje nám nebudou stačit! Současné baterie nebudou stačit! Budeme ukládat energii do skla či do stlačeného vzduchu?  Jaká je kontinuita času a společnosti? Ale také psychosomatika, aura, neurony, mozek, emoční inteligence, Rusko, euro, genderové teorie a skutečnosti,… a mnoho dalších témat, která vás doslova zvednou ze židle!

V závěru uslyšíte názory na CESTU CTI a myšlenky T.G.M., které stále mají přesah i do dalšího století.

To vše se dozvíte ve středečním vysílání Rádia BOHEMIA.

Co dodat, máme se opravdu na co těšit, vždyť ve “Vysílání Rádia BOHEMIA” zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří.

Těšíme se na vás od 19:00 hodin na Rádiu BOHEMIA –  www.radiobohemia.cz.

Upozornění pro posluchače: Dnešní vysílání bude ze záznamu, proto nebude možné volat nebo psát do studia. Děkujeme za pochopení.

Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!