Záznam vysílání:STŘEDEČNÍ a VÁNOČNÍ vysílání na Rádiu BOHEMIA

S výjimečnými hosty – Ernestína Velechovská a Hana Tonzarová. Dvě ženy, dva pohledy na čas vánoční, ale také na postavení a proměnu žen a mužů ve společnosti. Budou tradiční rodiny a hodnoty lidství utvářet i nadále soužití muže, ženy a dětí? Je poselství Vánoc stále aktuální či je ohroženo globalismem a genderovými útoky na společnost? Co je pravým Duchem Vánoc? Čas vánoční má v sobě mnoho naděje i zázraků, které mohou pomoci na našich cestách do budouCtnosti. Pojďme společně utvářet velký příběh o probuzení našeho národa pod „Betlémskou hvězdou“, která již brzy zažehne naše domovy i Světlo pro zemi.

Samozřejmě se v úvodu vysílání můžete těšit na  Mariana Kechlibara a Aleše Svobodu v pořadu „Na západní frontě klid“ se žhavými novinkami ze zahraničí.

Co dodat, máme se opravdu na co těšit, vždyť ve “Vysílání Rádia BOHEMIA” zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří.

Těšíme se na vás od 19:00 hodin na Rádiu BOHEMIA –  www.radiobohemia.cz.

Jako vždy nám můžete psát své dotazy či podněty na email: studio@prvni.radiobohemia.cz nebo SMS na tel.: 607 647 605, popřípadě nám na toto číslo můžete během celého vysílání také volat.

Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!