Dnešní vysílání na rádiu BOHEMIA bude ještě ze záznamu, malá chybička se vloudila, ale tak či onak vám toto vysílání přinese silná témata, která jsou stále aktuální společně s odkazem J. A. Komenského a Probuzení občanského neklidu k veřejné rozpravě o nápravě věcí lidských a společenských.

PhDr. Václav Mertin – Výchova a vzdělávání je silné téma, které stále potřebuje více pozornosti a správných přístupů, budoucí generace mohou být nebezpečím pro nás i pro sebe!
Mgr. Renata Gregorová– Digitální demence se stává skutečností a ohrožuje naši společnost i naše zdraví.
Michal Roškaňuk – Jiný pohled na autismus – neurodiverzita – cesta k novým řešením, jiný model myšlení nabízí nové cesty k řešení problémů ve společnosti i v osobním životě. Nejsme tak náhodou každý trochu autista?
Dr. Pavel Lehký – Jak opravit demokracii, jak volit a kdo by měl volit? Čekají nás další volby, tak zvažme, koho budeme volit a jak.
Ing. Jan Veleba, Ing. Magdalena Hunčová, Ph.D., František Stočes, Karel Šťastný pohovoří na téma zemědělství, družstevnictví, soběstačnost, prvovýroba atd. Proč nemáme více vlastní zemědělské produkce, jak to bude s potravinami do budoucna, co nás čeká, když se neprobudíme včas k přehodnocení celé situace v zemědělství??!

Dnešním vysíláním pokračujeme v ohlédnutí s Českou Konferencí, která v tomto roce vstupuje do své velmi významné části. Za 10 let svého působení uskutečnila mnoho významných akci a setkání na niž vystoupilo mnoho výjimečných hostů se svými jedinečnými příspěvky na aktuální témata dnešní doby. Máme opravdu velký archiv záznamů, které ještě nebyly zveřejněny a proto se v tomto roce na rádiu BOHEMIA  můžete těšit na mnohé z nich.

Dnes pro vás vybíráme záznamy z dalších ročníků, které ve své aktuálnosti nic neztratily, jelikož se vždy týkají nalezení cesty KUDY A JAK DÁL z tohoto velkého labyrintu zmatení, neřestí a paradoxů. Ještě je nutné sdělit, že cílem České Konference v období 2009 – 2019 je Obecná porada o historii, současnosti a budoucnosti ve směřování lidské společnosti.

Samozřejmě se dozvíte ještě mnohem více ve středečním vysílání rádia BOHEMIA s Karlem Křížem.

Co dodat, máme se opravdu na co těšit, vždyť ve “Vysílání rádia BOHEMIA” zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří.

Těšíme se na vás nově od 18:00 hodin na rádiu BOHEMIA –  www.radiobohemia.cz.

 

Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!