Záznam jednotlivých pořadů z tohoto vysálání:
Marian Kechlibar – Na západní frontě klid:
  • Aktuální situace v zemích EU v čase předvolebního kvasu.
  • Aktuálního dění v zemích na východ od našich hranic, neboť napětí mezi světovými velmocemi roste stále rychleji, a to nejen v obchodních vztazích.

Jaroslav Kuchař, Antonín Baudyš – Hnutí Cesta
  • Zájem voličů v České republice o víkendové volby do EP
  • Zájem médií o malé strany a hnutí v těchto (a nejen těchto) volbách.
  • Vize v případě zvolení Hnutí Cesta do Evropského parlamentu

Jaroslav Hauser – Mezi řádky
  • Volby do Evropského parlamentu a to z pohledu preferencí stran a hnutí, a také některých zajímavostí jejich programů.
  • Tip Jaroslava Hausera na správnou volbu

Celý záznam:

Milí posluchači rádia Bohemia , zveme Vás k vysílání ve středu 22. 5. od 19:00 hodin.

Jsme těsně před víkendovými volbami do Evropského parlamentu! Naše vysílání bude toto téma zohledňovat u všech našich hostů. Ale budeme hovořit i o mnohém dalším, co je důležité v událostech dnešní doby.

19:00 hodin se opět můžete těšit na pořad „Na západní frontě klid“ s Marianem Kechlibarem, který nám přiblíží aktuální situaci v zemích EU v čase předvolebního kvasu. Dotkneme se i aktuálního dění v zemích na východ od našich hranic, neboť napětí mezi světovými velmocemi roste stále rychleji, a to nejen v obchodních vztazích.

Ve 20:00 hodin v rámci předvolební atmosféry přivítáme u mikrofonu Jaroslava Kuchaře, předsedu Hnutí Cesta odpovědné společnosti, kterého vyzpovídáme na téma zájmu voličů v České republice o víkendové volby do EP. Zastavíme se i u otázky zájmu médií o malé strany a hnutí v těchto (a nejen těchto) volbách. Speciálním hostem této části vysílání bude leader volební kandidátky Hnutí Cesta Antonín Baudyš, se kterým se spojíme po telefonu.

Ve 21:00 hodin se ozve na telefonu náš brněnský spolupracovník Jarek Hauser a spolu s ním v pořadu „Mezi řádky“ probereme  vše to, co Vám možná uniklo, protože to bylo schováno pod tučnými nadpisy zpráv mainstreamových medií. Opět se pozastavíme u voleb do Evropského parlamentu a to z pohledu preferencí stran a hnutí, a také některých zajímavostí jejich programů. (v závěru nám Jarek Hauser možná i poodhalí svůj tip na správnou volbu)

Nenechte si ujít toto živé vysílání, které bude tentokrát po všech stránkách opravdu živé!

Celým středečním vysíláním bude provázet a na Vás všechny se těší Aleš Svoboda.

Váš tým rádia Bohemia

Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!