Milí posluchači Rádia Bohemia, zveme Vás k vysílání ve středu 5. 6. od 19:00 hodin.

Před 10 dny skončily volby do Evropského parlamentu! Naše vysílání bude toto téma zohledňovat u všech našich hostů. Ale budeme hovořit i o mnohém dalším, co je důležité v událostech dnešní doby.

19:00 hodin se opět můžete těšit na pořad „Na západní frontě klid“ s Marianem Kechlibarem, který nám přiblíží aktuální situaci v zemích EU v čase povolebních ozvěn. Probereme možnosti, které se nabízí pro další vývoj Evropské unie. Popovídáme si také o pokračujícím vývoji dění ve Velké Británii. A ještě mnoho zajímavého bude možné vyslechnout v této hodince přehledu zahraničního dění.

Ve 20:00 hodin v rámci předvolební atmosféry přivítáme u mikrofonu Oldřicha Zajíce, který nám přiblíží pohled na volby do EP z hlediska toho, jaký mají tyto dopad na situaci na českém politickém spektru. Karel Kříž, který bude moderátorem tohoto pořadu, docela jistě položí Oldřichu Zajíci i otázky, jak on vidí aktuální náladu, která nyní panuje v české společnosti.

Ve 21:00 hodin se ozve na telefonu náš brněnský spolupracovník Jarek Hauser a spolu s ním v pořadu „Mezi řádky“ probereme vše to, co Vám možná uniklo, protože to bylo schováno za tučnými nadpisy zpráv mainstreamových medií. Sluneční paprsky posledních dní, zdá se, působí na politické dění jako nový plynový hořák na již tak dost rozžhavený kotel. Vydrží pojistné ventily vládní koaliční smlouvy, anebo se dosud držící dohody rozletí do stran a budou vyvolány předčasné volby? Kdo by si to přál a proč?

Odpovědi na tyto otázky, a nejen na ně, uslyšíte v tomto závěrečném pořadu středečního vysílání.

Nenechte si ujít toto živé vysílání, které bude i tentokrát po všech stránkách opravdu živé!

Středečním vysíláním bude provázet a na Vás všechny se těší Aleš Svoboda.

Váš tým rádia Bohemia

Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!