Milí posluchači rádia Bohemia, zveme Vás k vysílání ve středu 19. 6. od 19 hodin.

Události poslední doby nabízí mnohé pozastavení nad společenskou situací nejen v České republice a na Slovensku, ale v celé Evropě. Opět jsme Vám přichystali vysílání, které se bude zabývat těmi nejdůležitějšími záležitostmi okolo nás.

V 19:00 hodin se opět můžete těšit na pořad „Na západní frontě klid“ s Marianem Kechlibarem, se kterým si popovídáme o pokračujícím vývoji dění okolo výběru nového leadera konzervativní strany a možného budoucího premiéra ve Velké Británii. Bude to opravdu Boris Johnson? A co to přinese do dalšího vývoje okolo brexitu? Ale věnovat se budeme nejen Velké Británii, v této hodince přehledu zahraničního dění bude možné vyslechnout ještě mnoho zajímavého.

Ve 20:00 hodin Karel Kříž bude moderátorem pořadu, v němž se zamyslí společně s Alešem Svobodou nad principy stávajícího nastavení společnosti a srovnáme tento stav s možnými výhledy, které v sobě skýtají již vícekráte zmiňované Tři pilíře Občanského sněmu. Během pořadu zkusíme i zavolat možnému hostu této debaty.

Ve 21:00 hodin se opět ozve na telefonu náš brněnský spolupracovník Jarek Hauser a spolu s ním v pořadu „Mezi řádky“ probereme vše to, co Vám možná uniklo, protože to bylo schováno za tučnými nadpisy zpráv mainstreamových medií. Je toho opět dost a dost, co stojí za připomenutí a jedná se nejen o události, které se již staly, ale i události, které jsou ještě před námi a přijdou na pořad přítomnosti v blízkých dnech.

Nenechte si ujít toto živé vysílání, které bude i tentokrát po všech stránkách opravdu živé!

Středečním vysíláním bude provázet a na Vás všechny se těší moderátoři Karel Kříž a Aleš Svoboda.

Váš tým rádia Bohemia.

Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!