STŘEDEČNÍ vysílání na rádiu BOHEMIA – 4. 11. 2019

V úvodu vysílání se můžete těšit na Mariana Kechlibara a  Aleše Svobodu v pořadu „Na západní frontě klid“.  Žhavé informace ze zahraničí v souvislostech, které umí svým výjimečným způsobem sdělit jenom tento pořad.

Následně přineseme velmi důležité a zájmuhodné téma, které se týká vážných onkologických a civilizačních onemocnění a jejich možnostech léčby s Mgr. Helenou Cmurovou.
Svět je zavalen informacemi z oblasti zdravého životního stylu. Nemocí přibývá a bezradnost z léčení také. Jak najít pevnou půdu pod nohama a nebýt ve stresu z toho, že nic nepomáhá, úleva nepřichází a navíc nezvládám dodržet tisíce doporučení, která si navíc často protiřečí?
Již po druhé budeme hovořit o Olejovo-bílkovinové stravě Dr. Johanny Budwigové, německé vědkyně několikrát nominované na Nobelovu cenu, za vědecký léčebný systém onkologických onemocnění a vynikající prevenci všech civilizačních nemocí. Paní Helena Cmurová absolvovala dvouleté studium v Německu u Lothara Hirneise, uznávaným odborníkem na alternativní způsoby léčby rakoviny a hlavně jediným specialistou na originální olejovo-bílkovinovou stravu přesně podle Dr. Budwig. Paní Cmurová přeložila knihy o olejovo-bílkovinové stravě, dále knihu Dr. Budwig Rakovina, problém a řešení a také knihu Dr.Hartmuda Fischera o DMSO.

 

Tímto středečním vysíláním vás bude provázet Karel Kříž.

 

Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!