Záznam vysílání:


Händelův Mesiáš


Bylinář MaMa Mia:
Popenec


Duše má, neznámá:
Vít Syrový, Aleš Svoboda – Blízkost nechtěného a vysvobození


Příběhy pro dnešní nečas:
Příchod Vesny – z povídek od Jitky Zvěřinové


Gabrielova cesta:
O mužství


Čtení pod lampou:
Jarní díkůvzdáníV prvním letošním, skutečně jarním vysílání začneme Bylinářem MaMa Mia – jeho autorky Maria Mojžíšová a Magdaléna Dobromila Staňková nám přiblíží jeden z jedlých „plevelů“ – popenec, který se dá zpracovávat celoročně a na jaře je výborný pro detoxikaci těla.

Jakými nečekanými způsoby může ovlivňovat neviditelné okolí náš život? Co si vpustíme do své blízkosti, to nás může obklíčit a jen tak neopustit. Jaký je recept na vysvobození?. Dozvíme se v pořadu Duše má, neznámá, v kterém Ing. Víta Syrového doprovází pan Aleš Svoboda.

Příbězích pro dnešní nečas můžeme v příběhu od paní Jitky Zvěřinové prožít, jaké to je, když do krajiny po zimním spánku přichází bytost jara, Vesna.

Před měsícem slavily ženy svůj svátek. Aby ani muži nepřišli zkrátka, bude hlavním tématem v pořadu Gabrielova cesta mužství. Co znamená být pravým mužem? Ženských kruhů již existuje bezpočet, nejsou muži trochu pozadu? Cesty k odpovědím bude hledat pan Aleš Svoboda.

A závěrem je pro vás opět připraveno autorské čtení pana Marka Vopelky v rámci pořadu Čtení pod lampou. Dnešní díl s sebou také nese jarní název – Jarní díkůvzdání.

Těšíme se na slyšenou …

Jako vždy nám můžete psát své dotazy či podněty na email: studio@prvni.radiobohemia.cz nebo SMS na tel.: 607 647 605, popřípadě nám na toto číslo můžete během celého vysílání také volat.

Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!