Můžete se těšit na následující pořady:

  • Duchovní léčba – Bedřich Kočí (1869-1955) (14. díl)

     https://prvni.radiobohemia.cz/duchovni-lecba

Pokračování čtení z knihy Duchovní léčba od zázračného léčitele Bedřicha Kočího pojednává o chorobách vyvolaných ovládnutím, s kterými si lékaři sami nevědí rady a jsou pro ně obyčejně záhadou – pan Kočí popisuje, že přecitlivělí lidé mají náchylnost na ovládnutí jinými tzv. „záhrobními“ entitami, které můžou vyvolat k životu rozličné nemoci, od padoucnice, astma, cukrovky, žloutenky, obrny a mrtvice až po duševní choroby. Pan Kočí poté popisuje, jak je možné postupovat u léčení, které má často nečekaný průběh.

  • Otevírání studánek pro ženskou duši (11. díl)

Další díl objevuje pramen, z kterého vyvěrá skutečný úkol ženy zde na zemi. Přidejte se k otevírání této důležité studánky ženského předurčení a napijte se z tohoto křišťálově čistého, dnes již téměř zapomenutého pramene.

Dnes o rozdílu mezi zdravým myšlením a myšlením narušeným poruchami v mozku.

Čím by se člověk zabýval, kdyby nemusel pracovat, aby zaopatřil své tělo, jeho výživu, bezpečí a odpočinek. Představte si svět, kde nikdo nepracuje proto, aby se živil, ale proto, že se raduje z práce, která slouží druhým.
Jsou zaměstnání, která se díky svému charakteru vyskytují jen na Zemi, neboť  po přechodu do jemnějšího světa ztratí svou užitečnost. Co se stane s lidmi, kteří se věnovali pouze takovýmto činnostem? Která zaměstnání mají své pokračování i po přechodu na druhou stranu? Nahlédněme na okamžik do domu hudby, do domu látek, do domu vědy nebo do zahrad, abychom si uvědomili něco z poměrů ve světě neviděném.

  • Pohádka o zakliatom kráĺovstve (3. díl)
    Na závěr vysílání možná zazní třetí část příběhu o smutných princeznách ze zakletého království a prameni života. Čte Barbora Marčišová.

Těšíme se na slyšenou …

Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!