Bělostný oříšek Popelčin. Pohádky pro malé i velké.

Buďte vítáni!

Víte, že v každé naší pohádce je ukrytý zářivý poklad? Můžete ho najít v příbězích pro malé i velké, které s láskou a moudrostí odkrývají posluchačům poznání životních hodnot. Vytvořili jsme pohádkové centrum pro maminky, tatínky, babičky, dědečky aj., kteří by mohli bez váhání naše pohádky pouštět dětem – každou neděli od 19:30 hodin NEBO z našeho web-archivu pořadů pod názvem „Bělostný oříšek Popelčin”.

Pohádky 1 – 45  jsou z knihy Hany Nevřalové: Malé příběhy o velkých zákonech. Úvodní znělku nahrály Veronika, Karolína a Dita Veselé, v závěru pohádek slyšíte zpěv a slovo Karolínky Veselé. Pohádky čte Dita Veselá. Výjimkou je pohádka „Duha“, kterou napsala a četla Martina Burešová a trilogie Pohádka O zakliatom královstve, kterou nahrála samotná její autorka Barbora Vopelková.

Od 14. března 2021 přichází do tohoto pořadu příběhy z knihy Marie Halseband: Pohádky pro malé i velké. Nové se v pořadu se budou objevovat vždy v neděli jednou za 14 dní střídavě s Příběhy z minulých časů, které uslyšíte na našem rádiu v pořadu Příběhy pro dnešní čas i nečas.

 

Archiv pořadu

Vložte Váš e-mail, pokud chcete být informováni o dalším živém vysílání.