internetové

rádio Vysíláme pro Vás

„Na západní frontě klid.“

Snad nikde nestárnou informace tak rychle, jako v politice. Každý den jsme zaplavováni tolika informacemi, že jen stěží rozeznáváme jejich pravdivost či snahu o manipulaci. Na celém světě tak probíhá neustálý  politický, mediální, ale i válečný „boj“ o moc a vliv nad obyčejnými lidmi, nad samostatnými státy a územími naší planety země. Zdánlivý klid všedních dnů je tak stále více narušován zneklidňujícími zprávami z celého světa, které jsou přinášeny a vykládány různými způsoby i pohledy.  Proto se s naším zahraničním zpravodajem RNDr. Marianem Kechlibarem, Ph.D v pořadu „Na západní frontě klid“díváme na dění v Evropě i ve světě z trochu jiného úhlu pohledu.

 

Záznamy starších pořadů:
Obsah záznamu z 22. 05. 2019:

Obsah záznamu z 24. 04. 2019:

Obsah záznamu z 21. 11. 2018:

Více.
Obsah záznamu z 26. 9. 2018:

Obsah záznamu z 18. 7. 2018:

Obsah záznamu z 4. 7. 2018:

Obsah záznamu z 20. 6. 2018:

-Zásadní roztržka mezi Horstem Seehofrem a Angelou Merkel ohledně řešení migrace! Spěje Německo k rozpadu složitě poslepované koalice?
-Summit EU který se bude konat 28. června přinese mnohé odpovědi ohledně výhledu dalšího pokračování migrační politiky EU.
-Předsedající zemí EU od 1.7. 2018 bude Rakousko se svým ministerským předsedou Sebastianem Kurzem. Budeme svědky nových změn v nacházejícím půl roce rakouského předsednictví EU, či vše zůstane při starém?
-Vyslechněte si velmi zajímavé náhledy Mariana Kechlibara k výše uvedeným tématům v pořadu „Na západní frontě klid“ na vlnách Rádia Bohemia

Obsah záznamu z 6. 6. 2018:

-Giuseppe Conte je nakonec italským premiérem. Co tomu předcházelo a kdo všechno se obával jeho jmenování – nejmenování?
-Případ německých úřadů pro uprchlíky se stále rozrůstá. Bude zřízena vyšetřovací komise pro rozkrytí sítě skládající se z neziskových organizací, lékařů právníků? Co na to kancléřka Merkelová? Odstoupí, či neodstoupí?
-Podíváme se i do Španělska a na chvíli se zastavíme u nadcházjících voleb v Turecku.
-Co nás v následujících dnech a týdnech čeká?
-Vyslechněte si velmi zajímavé náhledy Mariana Kechlibara k výše uvedeným tématům..

Obsah záznamu z 23. 5. 2018:

-Německé úřady pro uprchlíky v hledáčku dalších vyšetřování! Byly motivací k přijímání migrantů úplatky nebo idealistické představy úředníků o budoucím multikulturním Německu?
-Budou požadavky nové italské vlády pod možným vedením premiéra Giuseppe Conteho noční můrou Bruselu? Jak se vypořádá EU s představami řešení zadlužení Itálie v podobě návrhů italské koalice Ligy a Hnutí pěti hvězd? A vydrží vůbec tato koalice?
-Co nás v následujících dnech a týdnech čeká?
-Vyslechněte si velmi zajímavé náhledy Mariana Kechlibara k výše uvedeným tématům.

Obsah záznamu z 9. 5. 2018:

-Německo opět ve víru událostí migrantských problémů. Aktuálně v Ellwangenu!
-Donald Trump shodil ze stolu dohodu o Íránském jaderném programu! Co nás v následujících dnech a týdnech čeká? Zdražení ropy? Válečný střet? Evropské státy na kolenou?

Obsah záznamu z 25. 4. 2018:

Obsah záznamu z 11. 4. 2018:

Ještě více? Vše?
RNDr. Marian Kechlibar, Ph.D

Matematik, programátor, publicista, zahraniční zpravodaj rádiového vysílání České Konference na internetovém rádiu VPV.

Autor blogu: Kechlibar.net

Vložte Váš e-mail, pokud chcete být informováni o dalším živém vysílání.