Bylinář MaMa Mia

Buďte vítáni!
Bylinář MaMa Mia

Bylinář MaMa mia vzniknul z přátelství dvou žen – Marii Mojžíšové maminky čtyř dětí a Magdalény Dobromily maminky tří dětí a autorky knihy „Bylinky pro děti a maminky“.

Více o pořadu:
Povídáním o bylinkách nám obě matky bylinářky předávají praktické rady našich předků, které se osvědčily i v jejich rodinách. Hledají moudrost předávanou rodovou linií žen v rodinách, hledají mezi léčivými bylinkami léky na nemoci duše a těla, hledají pravdivé odpovědi na otázky života. Bylinář není určen jen maminkám a ženám, ale všem, kteří mají o bylinky zájem. Bylinář je velmi autentický, nahrává se na různých místech, v létě naše bylinářky nahrávaly o maliníku a borůvkách přímo na pasece v lese, na táboře rodin s dětmi. Na podzim se nahrávalo v rámci cyklu setkávání „Bylinkové cesty“ v Zahradním dvoře Listen u Nymburka, odkud je také záznam přednášky se zpěvem o bylinkách z podzimní zahradní slavnosti. Poznávání bylinek je cesta radostná a dobrodružná a voňavá a nikdy nekončící, zveme vás na ní prostřednictvím tohoto vysílání.

Máme radost z ohlasů posluchačů, kteří z našich pořadů čerpají sílu, naladění i inspiraci:

„Ja som počúval z Rádia Bohemia už asi všetko, dokonca aj reláciu o bylinkách. Tá, má takú silu, že už len počúvaním o bylinkách sa môže človek na diaľku vyliečiť, keď sa otvorí vibráciám pani Mojžišovej a pani Dobromily“.

Archiv pořadu
Fotogalerie
Youtube – Archiv – Playlist
[embedyt]https://www.youtube.com/playlist?list=PLQjPjdb_peZZKgcZpk1YE0aABC9qd_rvO[/embedyt]

Vložte Váš e-mail, pokud chcete být informováni o dalším živém vysílání.