Jsem žena...

Buďte vítáni!
Jsem žena…

V jednotlivých dílech pořadu „Jsem žena…“ si můžete vyslechnout rozhovory na rozmanitá témata týkající se ženství jako takového. Snažíme se poodhalit některá zákoutí na první pohled nevýznamných souvislostí ve vnímání a prožívání ženy v proměnách času a poopravit některé nepravdy, aby žena mohla být opět pravou ženou a chránila své ženství jako vzácný klenot.

Pod titulem „Otvírání studánek – pro ženskou duši“ věnujeme prostor také zajímavým myšlenkám jiných autorů, které pomáhají k pochopení ženské duše.

Více o pořadu "Otevírání studánek - pro ženskou duši":

Tento pořad na volné pokračování je určen hlavně ženám, ale nejenom ženám – také muži si v něm mohou najít rozličná osvětlení naléhavých témat, která prožíváme všichni a snad i důvody, proč my ženy jednáme tak, jak jednáme.

Pořad není 100% návodem na to jak žít – přes čtení z různé osvícené literatury se spíše snaží přiblížit palčivé situace z nových úhlů, aby tak přispěl k vzájemnému porozumění a nacházení odpovědí. Každá žena je jedinečná, a proto i kdyby existoval „návod na štěstí“, bylo by nemožné ho podat jediným univerzálním způsobem.

Určitě ale někde existuje vyšší univerzum, které není vázané na lidská slova, a z kterého jsme všichni schopni čerpat – právě ono nám poslouží jako neviditelná Ariadnina nit, na kterou budeme navlékat korálky v podobě dalších pokračování tohoto pořadu.

Archiv pořadu:

Vložte Váš e-mail, pokud chcete být informováni o dalším živém vysílání.