Záznam z vysílání:


Zveme vás k výjimečnému novoročnímu vysílání
ČESKÉ KONFERENCE – v neděli 1. ledna 2017 od 15:30 do 17:30​
.
​Ano, je to již jeden celý rok, co jsme započali působit na internetových rádiových vlnách ve spolupráci se slovenským rádiem Slobodný Vysielač.
Tato vřelá a jedinečná spolupráce nám přinesla velké zkušenosti a otevřela další možnosti, jak více pomáhat dnešní společnosti v nalézání cest „Kudy a jak dál?“
V našem novoročním vysílání se můžete těšit na nové výhledy, inspirace a cesty, které otevíráme pro Nový rok 2017. Společně shrneme rok předchozí, připomeneme našim politikům jejich sliby – chyby a co nás čeká v mediálním prostoru.

Je důležité též připomenout, že cílem České Konference v období 2009 – 2019 je Obecná porada o historii, současnosti a budoucnosti ve směřování lidské společnosti. Její snahou je též pomoci ozdravění naší společnosti ve všech oborech lidského života. Pomoci nalézt chuť i odvahu spolupracovat a nacházet řešení bez ohledu na třídní, společenské, ekonomické, ale i duchovní rozdíly lidstva. Pevně věříme, že přes stále více se rozšiřující bezradné tápání všeobecného-společenského, politického i ekonomického vývoje východisko existuje.

Vše záleží jen na tom, budeme-li my sami chtít.

Oslovujeme tímto všechny, kdo v sobě i v dnešní zrychlené době stále ještě chovají živou potřebu a touhu účinně pomoci současné společnosti k obnovení tradičních hodnot a spolu s tím i k uspořádání mezilidských vztahů jako základního pilíře pro možnost zdravého rozvoje lidské společnosti i každého jednotlivce v ní žijícího.

” Tato země volá po opravdových občanech, po rytířích naděje! ”

Povzbudivá slova ze skvělého vystoupení na ČK pana Zdeňka Mahlera.

Buďte s námi tentokráte v neděli od 15:30 ve vysílání ČESKÉ KONFERENCE na rádiu VPV – www.vysilameprovas.cz
Do vysílání České Konference, můžete živě volat i své dotazy na tel. číslo: 607 647 605 nebo psát na email: studio@vysilameprovas.cz