A je tu první zářijové vysílání České Konference a jistě už netrpělivě čekáte jaké bude.
Bude to volební S P E C I Á L s Karlem Křížem a Alešem Svobodou
Po čase odpočinku, kdy jsme si také dopřáli cestovat a poznávat nová mista naší krásné země se tuto středu vydáme společně s vámi na cestu za polit. hnutím CESTA, které přijde do studia v plné sestavě, abychom pohovořili o blížících se volbách o výhledech i propadech naší společnosti. Co nás čeká a nemine? Budou tyto volby něčím jiné či snad průlomové? Tentokrát budeme telefonicky volat i dalším hostům našeho vysílání, abychom získali více pohledů a názorů.
Přemýšleli jste někdy o lidech, kteří jsou vůdci a vedou skupiny, společenství a národy do různých situací, dějů, voleb, polit. směrů, válek, nečasů a nesvobody?  A jaký by měl být správný vůdce?
Věřte, že na tyto otázky Vám dáme v našem vysílání ČK odpověď.
V závěrečné hodince otevřeme i další životní témata, která jsou v současném dění stále naléhavější.
Můžete se též těšit na velmi inspirující, aktuální a nadčasový text pod názvem „VEDENÍ“ od S. Schwartzkopff v podání Ireny K.

Co dodat závěrem, máme se opravdu na co těšit, vždyť v pořadu “Vysílání České Konference” zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří.

Buďte ve střehu a s námi ve středu v živém vysílání na novém internetovém Rádiu BOHEMIA – www.radiobohemia.cz

„Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!“

Buďte ve střehu a s námi ve středu v živém vysílání na novém internetovém Rádiu BOHEMIA – Vysíláme pro vás  (www.radiobohedima.cz).

„Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!“