Záznam jednotlivých hostí:Ve středečním vysílání 25. 4. 2018 na Rádiu BOHEMIA z Prahy přivítáme další dva nové hosty a otevřeme dvě nová témata.

Již tradičně v pořadu „Na západní frontě klid“ s  Marianem Kechlibarem a Alešem Svobodu uslyšíme, co nového se děje v zahraničí.

S Prof. RNDr. Annou Struneckou, DrSc. otevřeme několik témat: Proč začal hliník škodit lidem a přírodě, proč a jak škodí hliník v potravinách, nežádoucí účinky hliníku z vakcín, tam jednak hexavakcíny v kojeneckém věku, potom také HPV vakcíny  a jako třešničku něco málo o chemtrails.

ČESKO 2050 – to je nový projekt pro záchranu naší země, který založil Michal Hájek a s ním se podíváme na velké problémy našeho státu, kdy si můžeme klást otázky: Kdy se probudíme a pochopíme, co je vlastně Stát? Jaká bude či měla být naše budoucnost, až to všechno praskne? Jaký je lék na rozkrádání veřejných rozpočtů? Přišel už čas odejít z tohoto systému a vzít mu to hlavní „krmivo“ – lidi a jejich peníze? …

Toto vysílání bude opravdu, jak se říká trefa do živého a nebo do černého! Těšíme se na vás ve středu od 19:00 na www.radiobohemia.cz.

Co dodat, máme se opravdu na co těšit, vždyť ve “Vysílání rádia BOHEMIA” zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří.

Těšíme se na slyšenou …

Jako vždy nám můžete psát své dotazy či podněty na email: studio@prvni.radiobohemia.cz nebo SMS na tel.: 607 647 605, popřípadě nám na toto číslo můžete během celého vysílání také volat.

Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!