Záznam z vysílání:


STŘEDEČNÍ vysílání na Rádiu BOHEMIA z dalekých cest má pro vás VELKÉ TÉMA O ŠKOLSTVÍ A VZDĚLÁVÁNÍ,  tři rozhovory, tři pohledy na dnešní výuku ve školách i na způsoby vzdělávání.

Máte doma děti a kladete si otázku co z nich vyroste? Co jim dokáže dát naše školství a systém vzdělávání? Chtěli byste raději alternativní možnosti výuky, či mít alternativní školu i u vás v okolí?  Tak si toto vysílání určitě poslechněte, bude v mnoha směrech provokující, inspirující i šokující, jelikož i v naší zemi se dějí zázraky, že to jde i jinak. Každý rodič, učitel, učitelka a ředitelé škol by měli tento pořad slyšet!

Můžete se těšit na rozhovor s panem PaedDr. Ludvíkem Zimčíkem, ředitelem velmi výjimečné školy „Na konci světa“ v Březové, potom na povídání se studentkou Klárou Kusalovou a jejím pohledem na školství z pozice žáka a ještě přidáme rozhovor se Zuzanou Zvardoňovou, ředitelkou z Centra dramatické výchovy LILIE.

Prý stačí pouhé dvě generace dětí, které když dobře zmanipulujete, odchováte a omámíte multikulturním světem, je s námi i s naší zemí a její kulturou konec. „My všichni jsme stále školou po-vinní.“ Tak co s tím?!

Co dodat, máme se opravdu na co těšit, vždyť ve “Vysílání rádia BOHEMIA” zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří.

Těšíme se na vás od 19:00 hodin na Rádiu BOHEMIA – www.radiobohemia.cz.

Jako vždy nám můžete psát své dotazy či podněty na email: studio@prvni.radiobohemia.cz nebo SMS na tel.: 607 647 605, popřípadě nám na toto číslo můžete během celého vysílání také volat.

Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!