DNEŠNÍ středeční vysílání Rádia BOHEMIA – 7 .11. 2018

Máme před sebou velké téma ISTANBULSKÁ ÚMLUVA, která může zcela zásadně změnit naší zemi, naše životy i našich dětí. Hostem dnešního vysílání Rádia BOHEMIA proto bude Mgr. Nina Nováková, bývalá poslankyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR za Středočeský kraj.

Co je ve skutečnosti za prosazováním Istanbulské úmluvy? Co je to „navíc“, co nám vadí? To vše se dozvíte dnes večer a jistě mnohem více.

Samozřejmě se také můžete těšit na  Mariana Kechlibara a Aleše Svobodu v pořadu „Na západní frontě klid“ a žhavými novinkami ze zahraničí.

V závěru pohovoříme i o ČESKÉ KONFERENCI, která má za sebou další úspěšný ročník, kde se dozvíme, co nám přinesla a co nás čeká.

Co dodat, máme se opravdu na co těšit, vždyť ve “Vysílání rádia BOHEMIA” zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří.

Těšíme se na vás od 19:00 hodin na Rádiu BOHEMIA- www.radiobohemia.cz.

Pokud chcete již teď vědět o Istanbulské úmluvě něco více:

http://www.istanbulskaumluva.cz/

https://www.hnuticesta.cz/aktivity/podpora-tradicni-rodiny

https://www.hnuticesta.cz/images/Duvody_odmitnuti_IU.pdf

Jako vždy nám můžete psát své dotazy či podněty na email: studio@prvni.radiobohemia.cz nebo SMS na tel.: 607 647 605, popřípadě nám na toto číslo můžete během celého vysílání také volat.

Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!