STŘEDEČNÍ vysílání na Rádiu BOHEMIA

ISTANBULSKÁ ÚMLUVA znovu a zas!!! Je to jen téma nebo „TROJSKÝ KŮŇ?“, který může zcela zásadně změnit naší zemi, naší kulturu, naše tradice, naši historii i naše rodiny a vztahy. Naši pozvaní hosté, JUDr. Jakub Kříž a prof. MUDr. Pavel Kalvach,CSc., pohovoří na toto téma z mnoha úhlů pohledu, které nám pomohou odhalit více a zjistit – Co je ve skutečnosti za prosazováním Istanbulské úmluvy? Co je to „navíc“, co nám opravdu vadí?

V závěrečné hodince přivítáme Jana Kubína a Jana Dubaniče z hnutí CESTA na téma „Přirozený řád společnosti“ Jaký je? A v čem to žijeme dnes?

Samozřejmě se v úvodu vysílání můžete těšit na  Mariana Kechlibara a Aleše Svobodu v pořadu „Na západní frontě klid“ se žhavými novinkami ze zahraničí. To vše se dozvíte ve středečním vysílání rádia BOHEMIA.

Co dodat, máme se opravdu na co těšit, vždyť ve “Vysílání Rádia BOHEMIA” zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří.

Těšíme se na vás od 19:00 hodin na Rádiu BOHEMIA –  www.radiobohemia.cz

Pokud chcete již teď vědět o Istanbulské úmluvě něco více:

http://www.istanbulskaumluva.cz/

https://www.hnuticesta.cz/aktivity/podpora-tradicni-rodiny

https://www.hnuticesta.cz/images/Duvody_odmitnuti_IU.pdf

Jako vždy nám můžete psát své dotazy či podněty na email: studio@prvni.radiobohemia.cz nebo SMS na tel.: 607 647 605, popřípadě nám na toto číslo můžete během celého vysílání také volat.

Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!