STŘEDEČNÍ vysílání na rádiu BOHEMIA – 3.7. 2019 od 19:00 hod. – přinese velmi důležité a zájmuhodné téma, které se týká vážných onkologických a civilizačních onemocnění a jejich možnostech léčby.

Svět je zavalen informacemi z oblasti zdravého životního stylu. Jak znovu najít pevnou půdu pod nohama a nebýt ve stresu z toho, že nezvládám dodržet tisíce doporučení, která si navíc často protiřečí? Pojďte se s námi vrátit k selskému rozumu i zkušeným radám ze života a uvolněte se prosím ve středu od 19 hod s rádiem BOHEMIA.

Prvním hostem bude Mgr. Michaela Verde Beitlová na téma vzdělávání a zachování zdraví z trochu jiného úhlu pohledu. Nechybí vám vitamíny skupiny B a některé další životně důležité látky? Neprobíhá ve vašem těle zánět? Dělejte s námi prevenci vzniku běžných civilizačních chorob jako je např. únava, bolesti hlavy, křečové žíly, infarkt, mrtvice a stařecká demence. Hlídat si hladinu homocysteinu je snadné. Homocystein může být začátkem úspěchu. Více na https://vitaminyspribehem.cz/cs/o-nas/.

Zcela novým hostem bude Mgr. Helena Cmurová, která pohovoří o olejovo-bílkovinové stravě Dr. Johanny Budwig, německé vědkyně několikrát nominované na Nobelovu cenu za vědecký léčebný systém onkologických onemocnění a vynikající prevenci všech civilizačních nemocí. Paní Helena Cmurová absolvovala dvouleté studium v Německu u Lothara Hirneise, který je uznávaným odborníkem na alternativní způsoby léčby rakoviny a hlavně jediným specialistou na originální olejovo-bílkovinovou stravu přesně podle Dr. Budwig. Paní Cmurová přeložila knihy o olejovo-bílkovinové stravě, dále knihu Dr. Budwig Rakovina, problém a řešení a také knihu Dr. Hartmuda Fischera o DMSO. Více na https://www.rakovina-komplexni-poradenstvi.cz/.

Samozřejmě se v úvodu vysílání můžete těšit na Mariana Kechlibara a jeho žhavé informace ze zahraničí blízkého i vzdáleného v souvislostech, které umí svým výjimečným způsobem sdělit jenom on.

Tímto středečním vysíláním vás bude provázet Karel Kříž.

Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!