Pro středeční vysílání, které bude jako vždy od 19:00, jsme pro vás připravili pořad Mezi řádky, kdy se pan Hauser s panem Svobodou opět podívají na politické, ale i společenské dění tzv. “mezi řádky”.

I přes to, že se nyní nacházíme uprostřed zimy, rádi se s vámi vrátíme do času sklizně úrody, tedy na událost v Zahraním dvoře Listen “Oslava podzimu 2017″ kde paní Magdaléna Dobromila Staňková hovoří o bylinkách, které ji provází takřka celý život. Pořad Bylinář MaMa Mia, jehož je tento záznam součástí můžete sledovat na této stránce: https://www.radiobohemia.cz/bylinar-mama-mia/.

Pořad Duše má neznámá je připraven již v pátém díle, tentokráte se velmi zblízka dotýká tématu: agresivita či temperament? Jaké opodstatnění, tyto rysy, čas od času, v jistých odstupňováních, mají v našem každodenním životě?

A na závěr je pro vás připraven pořad Na dobrou noc, kdysi avizovaný jako Nočníček. Že bychom se tentokráte dočkali již mnohými netrpělivě očekávaného pokračování Švéda loteristy?

Těšíme se na slyšenou …

Jako vždy nám můžete psát své dotazy či podněty na email: studio@prvni.radiobohemia.cz nebo SMS na tel.: 607 647 605, popřípadě nám na toto číslo můžete během celého vysílání také volat.

Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!