Po měsíci jsme pro Vás opět nachystali vysílání ze středočeského studia s následujícími pořady:

  • Otevírání studánek pro ženskou duši (12. díl)
Poznání, že veliká část pravé lásky může v sobě nést právě přísnost je poněkud překvapivé. Přísnost nemusí být tvrdá, bezohledná, ale naopak, může druhého láskyplně podpořit v tom, co je správné a z čeho má užitek. Jak se to vztahuje na konání žen? V dalším díle Otevírání studánek nabereme do svých dlaní čistou vodu z pramene přísnosti a duchovního  růstu v živote ženy.

Tentokrát si vyslechneme živý záznam z dalšího dílu Bylinkové cesty v Zahradním dvoře Listen. Při Bylinkové cestě zpracováváme a používáme byliny z bylinkového záhonu, ale i ty nenápadné, plané – někdo jim říká plevel. Naše bylinářka Magdaléna Dobromila nyní dokončuje druhý díl oblíbené knihy Bylinky pro děti a maminky. Proto jsme rádi, že nás poctila svou návštěvou a provedla nás zelenající se zahradou plnou bylin. Povídali jsme si na téma jarní byliny v kuchyni a k léčení.

Aktuální události dosvědčují vážné změny v dění okolo nás. Jak můžeme všemu čelit s přirozeností a nadhledem vnitřní moudrosti? V druhé části pořadu odpovíme na otázky, které jste nám zaslali do redakce.

Dnešní obraz z onoho světa nám poodhalí, jak se mění život člověka významného, po přechodu na onen svět.

Co čeká krále a co věhlasného umělce. Putuje sláva s člověkem na druhou stranu?

Vyslechněte malou ukázku principu, jak pracuje pozemské jeviště.

 

Těšíme se na slyšenou …

 

Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!