Na dnešní večer pro Vás středočeské studio připravilo následující pořady:

Hledání hodnot – Přátelství (2. díl)                      https://prvni.radiobohemia.cz/porad/porad-hledani-hodnot-2019-10-16/

  • 10 000 Don Quijotů.
    První část naší kratochvíle Hledání Hodnot skládá hold svému patronovi, neohroženému rytíři, jenž sice nenašel ve svém okolí pochopení, ale to mu nezabránilo dostát svému přesvědčení a usilovat o ideál, v nějž uvěřil. Na základě pravidla důvěry a vážnosti promluví první nečekaný host o pojmu, který vyústil z předchozího dílu příběhu „Mezi cizími národy“ a dotýká se blízce každého z nás.
  • Druhá část je prostor pro nepostradatelný, jemnější náhled cítění našich žen. V krátkém rozhovoru a závěrečném slově nám přiblíží svůj pohled na pojem přátelství.
  • V poslední části je připraveno druhé pokračování čtení z knihy Mezi cizími národy spisovatele Oskara Ernsta Bernhardta, které nám odhalí nejen další vývoj dobrodružné cesty, ale také další pojem pro budoucí díl Hledání hodnot.

Otevírání studánek pro ženskou duši (16. díl)     https://prvni.radiobohemia.cz/jsem-zena/

  • Dnes otevřeme další studánku, která je spojena podzemním proudem s předešlou a která bude ve svém radostném protékání vyprávět slunci i lidem o pojmu čistoty.

Duše má, neznámá (25. díl)                                       https://prvni.radiobohemia.cz/duse-ma-neznama/

  • Tentokráte budeme v aktuálním díle hovořit o blížící se kometě, o diskuzích na sociálních sítích a především o tom, jak se nezaplétat v každodenních podružnostech na své duchovní cestě ke Světlu.

Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!